Your SEO optimized title page contents

4 kişilik yemek masası, 6 kişilik yemek masası, 8 kişilik yemek masası, 10 kişilik yemek masası

4 kişilik yemek masası, 6 kişilik yemek masası, 8 kişilik yemek masası, 10 kişilik yemek masası
28 Ekim 2021

YEMEK MASASI BİR EVİN MERKEZİDİR

VE (YENİ) BİR YEMEK MASASININ HAYATI DAHA GÜZEL KILMASININ ÜÇ NEDENİNİ BİLİYOR

Her evde odak noktası? bu rahat kanepe ya da rahat yatak değil. ürün tasarımcısı eğitimli marangoz için her dairenin kalbi yemek masasıdır. Nedenini bu yazıda açıklıyor.

Yeni bir tesis için en önemli 3 neden: taşınmak, aileye katkıda bulunmak veya sadece tüm yeri yenilemek. Neredeyse her zaman ilk önce yatağı düşünürüz - belki bir bazalı yatak? - kanepede - bu sefer uyku fonksiyonu ile mi? - veya göz hizasında fırın bulunan tam donanımlı mutfak. Bu da harika, çünkü bunların hepsi önemli. Ama bence: Aslında evde her şey tek bir mobilya parçası etrafında dönüyor. Mükemmel yemek masası hakkında. Kabul, çoğu insan bunu ilk önce düşünmez. Ama yapmalılar. Çünkü diğer tüm mobilya parçalarıyla birlikte işlev kesinlikle açıktır: uyumak (yatak), dinlenmek (kanepe) ve yemek pişirmek (mutfak). Yemek masasına gelince, neler yapabileceğini kendim belirlerim. Bu yüzden şunu söyleyecek kadar ileri gidiyorum:

"Bir yemek masası ancak kendi ayaklarım üzerinde durabildiğimde gerçekten anlamlı hale gelir."

Kendim alırsam, iyi malzemeye yatırım yaparsam ve evde kurarsam, o zaman benim için özel bir rol oynar. Ve yıllar içinde tekrar tekrar değişebilen biri. Yeni bir yemek masasının yanınıza taşınması için gerçekten iyi üç neden:

1. Tüm aile yeni yemek masanızda bir araya geliyor

Sabahları bir kase çıtır müsli ile, öğle yemeğinde büyük bir tabak spagetti bolo ile ya da akşamları en sevdiğiniz fırıncıdan taze dilimlenmiş ekmek ile uyuyakalmış olun: Aile her gün yemek masasında bir araya gelir. Önümüzdeki güne ofiste, okulda veya anaokulunda hazırlanırız. Ya da günü gözden geçiririz. Bazen herkes masanın bir ucundan diğer ucuna (örneğin 3 metreden fazla) yüksek sesle sohbet ettiği için bir sonraki hafta sonu gezisini planladığı için çok gürültülü olur. Yemek odası masası, her dairenin merkezi kalbidir. Yemek yedikten sonra sık sık oturup bir süre daha uzun süre konuştuğunuz hayatın merkezi.

yemek masası
yemek masası ve bank

yemek masası

Yemek masası '


yemek masası


yemek masası

Siyah yemek masası
Yemek masası 'Temel Masa' ve sandalyeler
Yemek masası, yaşam ve yemek pişirme alanları arasındaki doğal bağlantıdır.
2010'dan bu yana, açık yaşam konseptleri hemen hemen her konut planlamasının vazgeçilmez bir parçası olmuştur. Mutfaklar statü sembolleri haline geliyor, birlikte yemek pişirmek en az yemeğin kendisi kadar önemli - ve iyi yemekleri ve arkadaşlarla vakit geçirmeyi tekrar çok daha fazla kutluyoruz. Yemek masası da önemli rolünü bu şekilde kazanır.
Kahvaltı masasından çocuk oyun alanına dönüştürülürler. Ya da bir günümü ev ofisinde geçirmeye karar verirsem iş yerime. Özel günlerde, arkadaşlarım ziyarete geldiğinde yemek masam şenlikli bir ziyafet masasına dönüşüyor. Sabahları pijamalarımla bir fincan kahveyle gazete okuduğum yerde, çocuklar öğleden sonra ödevlerini yapıyorlar. Burası hayatın olduğu yer - ve bu yüzden bir apartman dairesinde iyi bir yemek masası hayatımın merkezi. Ya da başka bir deyişle: hayatın gerçekleştiği yer burasıdır.


"Yemek masalarını neden bu kadar önemli buluyorum? Onlar bizim apartmanımızdaki en hızlı değişen sanatçılar."
3. Yemek masanız lezizinizin izlerini gösteriyor.

Kategoriler
Etiketler
yuvarlak ahşap masalake masalarmasif masamasif ahşap yemek masasıyemek masası çeşitleri4 kişilik yemek masasıtoplantı masalarırestoran masalarıyuvarlak masa fiyatlarıahşap masa modellerimutfak masalarıAhşap yemek masalarıLake yemek masalarıLüks yemek masalarıAhşap masa sandanyelerEskitme yemek masalarıDoğal ahşap yemek masaları6 kişilik yemek masaları8 kişilik yemek masaları10 kişilik yemek masalarıMasif masa modelleriMasif masa fiyatlarıAhşap masa fiyatlarımeşe ahşap yemek masasımutfak masası fiyatlarıağaç masaahşap masameşe ahşap masaCeviz yemek masasıMutfak masası çeşitleri. Oval yemek masasıKare yemek masasıDikdörtgen yemek masasıdoğal ahşap yemek masasıyemek masası fiyatlarıeskitme ahşap yemek masası6 kişilik yemek masasıdoğal ahşap masayemek masasıyemek masası modellerimutfak masasımutfak yemek masasımasa sandalyeMekan Kapılarıyuvarlak ahşap yemek masasıahşap masa sandalyeahşap mutfak masasımeşe masaahşap masa resimleri8 kişilik yemek masası10 kişilik yemek masasıceviz ahşap yemek masasımasif mutfak masasıyemek masalarıKapı İmalatı Yapan FirmalarKapı Çeşit ve ModelleriAhşap KapılarAhşap Kapı ModelleriAhşap Kapı ÇeşitleriAynalı KapılarCamlı KapılarAynasız KapıOda KapısıOda Kapı çeşitleriİç Mekan KapılarOtel Oda KapılarOtel Oda Kapı ModelleriOtel Oda Kapı Çeşitleriİç Mekan Kapı Modelleriİç Mekan Kapı ÇeşitleriGiriş KapılarıBina KapılarıDış Mekan KapılarDış Bina Giriş Kapılarımutfak masa modelleriyuvarlak ahşap yemek masası modeliklasik ahşap masadoğah ahşap mutfak masasımutfak ahşap masasıdikdörtgen ahşap yemek masasımeşe yemek masasıeskitme yemek masasımutfak masası modelleriyuvarlak yemek masası çeşitleriahşap yemek masası çeşitleriyemek masası resimleriyemek masası ve sandalyesiyemek masası takımıbüyük ahşap yemek masasılüks ahşap yemek masasıucuz ahşap yemek masasıoval yemek masalarıyuvarlak masa sandalyeahşap yuvarlak masalüks yemek masasımasif masa resimlerialtı kişilik masadoğal ahşap mutfak masasıyuvarlak ahşap masa çeşitlerimasa ve sandalye çeşitleriağaç yemek masalarıkütük masarestorant masalarılüks restaurant masalarıahşap restaurant masalarıahşap yemek masa sandalyemasif yeme masasıklasik ahşap yemek masalareskitme ahşap yemek masalarlüks ahşap masaahşap yemek masasıaltı kişilik yemek masasıdört kişilik yemek masasısekiz kişilik yemek masasıon kişilik yemek masasıyemek masaları çeşitleritoplantı masaları modelleriyuvarlak yemek masasıyuvarlak toplantı masasımasif masa çeşitleriklasik ahşap yemek masaları